2022'de En Hızlı Büyüyen Uygulamalar - Girişim Savaşçısı

2022’de En Hızlı Büyüyen Uygulamalar

2022’de En Hızlı Büyüyen Uygulamalar

Okta tarafından gerçekleştirilen “Business At Work” anketine göre (14.000 müşteriden gelen veriler kullanılmış) 2022’de dünyada en hızlı büyüyen on uygulama nelermiş inceleyelim;

1.Notion

Bu uygulama sürükle- bırak yöntemiyle insanların belge, gösterge panosu, web sitesi ve daha fazlasını oluşturmasını kolaylaştırır. Bu uygulamayı kullananlar ayrıca topluluk yapımı şablonlar, kaynaklar ve entegrasyonlardan oluşan geniş bir içerik oluşturucu ekosisteminden de faydalanır.

2. TripActions

TripActions, seyahat, kurumsal kart ve gider yönetimi konusunda önceden sadece büyük ve çok uluslu şirketlere sağlanan teknolojiyi daha küçük şirketlere sağlıyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar kurumsal kartları, seyahat rezervasyonlarını ve raporlanabilir harcamaları yönetebiliyor. Uygulama, geniş bir rezervasyon ve yerel seyahat acentesi ağından yararlanıyor.

3. Postman

Bu uygulamanın ele aldığı konu API’leri oluşturmak ve kullanmak için bir API platformu sağlamasıdır. Bu, geliştiricilerin büyük bir API ağına erişmesine ve oluşturduklarını dünyanın herhangi bir yerindeki geliştiricilerle paylaşmasına imkân verir. Postman ayrıca geliştiricilerin bir API kitaplığı ve işletmenizin her düzeyinde yayınlanabilecek ilgili meta veriler oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanır.

4. Figma

Figma, kullanıcılarına tasarım oluşturmak amacıyla basit ama etkili araçlara erişmesini sağlayan web tabanlı bir grafik düzenleyici ve prototip oluşturma aracı sunmaktadır. İnsanların iş birliğine olanak tanıyan ve onları senkronize tutabilen uygulamada insanların daha iyi ürünler oluşturmasına ve ürünlerini daha hızlı teslim etmesine olanak tanıyan bir tasarım sürecinde birbirine bağlar.

5. Curiosity

Curiosity, yerel klasörleriniz, Google Drive veya Slack gibi bulut uygulamaları da dahil olmak üzere kullandığınız araçlarla bağlantı kurar. Bu uygulamada istenilenlere hızlı bir şekilde erişmek için kısayol destekli komut çubuğunu ve gelişmiş filtrelerle daha derin aramalar için dosya tarayıcısını kullanabilirsiniz.

6. Airtable

Airtable, insanların bilgileri içe aktarmasına, verilerde ilişkiler oluşturmasına ve bilgileri farklı perspektiflerden görüntülemesine imkân sağlar. Bu uygulama ayrıca bilgi sunan ve insanların önceden tanımlanmış eylemleri gerçekleştirmesine izin veren arayüzler tasarlamasına olanak tanır.

7. Fivetran

Fivetran, verileri ayıklamak için yönetilen ve iyi belgelenmiş çok çeşitli bağlayıcılar kullanarak veri kaynaklarına güvenli bağlantılar sağlar. Fivetran ayrıca veri hatlarının ve iş akışlarının uçtan uca yönetimi için araçlar sağlar.

8. Monday.com

Monday.com proje yönetimi ve görev koordinasyonu için çevrimiçi bir araçtır. Bu uygulamayı farklı kılan şey, yapı ve görselleştirme açısından çok fazla esneklik sunmasıdır. Bu, farklı türdeki ekipler için etkinlikleri ve projeleri yönetmeyi kolaylaştırır; yazılım geliştirme, pazarlama, proje yönetimi, satış ve CRM gibi konularda kuruluşunuzun hedefleri etrafında ekipleri, kaynakları, süreçleri ve araçları birbirine bağlamak için esnek ve güçlü bir yol sunar.

9.Gong

Gong, şirketlere gelir tahminleri ve arızalar oluşturmak için bir platform sunar. Gong, müşterilerin gelirle ilgili şu tarz soruları yanıtlamasına olanak verir: “Kapanma olasılığı en yüksek olan anlaşmalar hangileridir? En iyi performans gösterenlerinizi en iyi performans gösterenleriniz yapan nedir? Hangi kampanya en yüksek yatırım getirisini sağladı?” gibi soruların cevabı geçmişte ancak büyük bütçeleri olan büyük kuruluşlar tarafından yanıtlanabilirken bu uygulama aynı anlayışı daha küçük kuruluşlara daha düşük maliyetlerle sunabiliyor.

Kaynaklar:

https://medium.com/curiosity-ai/ten-fastest-growing-apps-in-2022-including-some-you-dont-know-c177e46cc5f1

GİS İntibak Eğitimi: 

29 Nisan – 5 Mayıs 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)
3 Haziran – 9 Haziran 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)