GİS Daimi Birlikleri - Girişim Savaşçısı

GİS Daimi Birlikleri

girişim savaşçısı daimi birlikleri

GİS Daimi Birlikleri

Girişim Savaşçısı olmak,  bir ömür boyu destek olmaktır.

Programımızdan başarıyla mezun olanlar,

ömür boyu desteklenmek üzere daimi birliğimize alınırlar.

Usta Girişimci ve Girişim Savaşçıları Birliği (UGGS)

Ön Koşul: Usta Birliği Programı’nı başarıyla tamamlayanlar, 3 ay süreyle Usta Girişimci ve Girişim Savaşçıları Birliği (UGGS) toplantılarına katılırlar. Ardından birlik üyelerinin çoğunluğunun onayıyla birliğe daimi üye olabilirler.

Süre: UGGS ömür boyu birlikte çalışmak üzere bir araya gelmiş ve sadece Girişim Savaşçısı mezunlarından oluşan özel bir ekiptir.

Faydası: UGGS üyeleri, güncelleme eğitimlerimiz sayesinde bilgilerini sürekli olarak taze tutar, mentor kadromuzun network’ünden ve referanslarından yararlanabilirler. Aylık olarak iş geliştirme desteği görür, farklı alanlarda faaliyet gösteren partner kuruluşlarımızın hizmetlerinden çok özel şartlarla faydalanabilirler. Organizasyonumuzdan tam destek alır ve böylece büyük çaplı projelere odaklanabilirler.

Üyelerimize Sunulan İmkanlar: 

1.) Üyeler kurumsal aboneliğimizin bulunduğu çok çeşitli uluslararası ücretli yayınlara bedelsiz olarak ulaşarak dünya genelindeki önemli araştırmalara erişebilirler.

2.) Tüm birlik üyeleri her ayın birinci Çarşamba akşamı 20.00’da özel bir toplantıda bir araya gelir. Bu toplantıda tüm üyeler kısa ve uzun sunumlar yaparak projeleriyle ilgili ilerlemeleri birliğe aktarırlar. Diğer üyelerden destek görür ve eğitim koçlarından iş geliştirme danışmanlığı alırlar. 

3.) Her 45 günde bir, her bir birlik üyesine 40 dakikalık birebir koçluk hizmeti verilir. Böylece üyeye hayatında karşılaştığı zorlukları aşmasında özel koçluk desteği sunulmuş olur. 

4.) Her 5 ayda bir defa üyeler 72 saatlik özel bir kampa alınırlar. Burada hem Girişim Savaşçısı ruhunu kavrayabilecekleri uygulamalar hayata geçirilir, hem de programa yeni ilave edilen konular üyelere öğretilir. Böylece üyelerin bilgileri ve tekamül düzeyleri sürekli olarak güncel tutulur. 

5.) Birlik üyeleri projelerini geliştirirken GİS Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) onayıyla mentorlara erişebilirler. Onların yönlendirmelerinden ve danışmanlığından yararlanabilirler.

6.) Tüm birlik üyeleri sarpas.com.tr’de yer alan Sarpaş Danışmanlık markalarının tamamından ömür boyu karsız şekilde ve maliyetine hizmet alabilirler. Daimi birliklerimiz nezdinde sunulan hizmetler karşılığında üyelerden ödeme alınmaz. Birlik üyelerinin birbirlerinden kar etmesi iç yönetmeliğimiz gereği yasaktır.

GİS Özel Birliği (GIA)

GIA (GİS in Action) Girişim Savaşçısı Özel Birliği, üstün başarılı UGGS mensuplarından oluşan özel bir ekiptir. Ekibimiz sıkı bir çalışma temposu içerisinde global çapta etki yaratabilecek girişimcilik projelerine odaklanır. GIA üyeleri sadece üst düzeyde başarılı UGGS Birliği üyelerinden oluşur. Ortak değerlere, anlayışa, vizyona ve teknik donanıma sahip üyelerimiz, global çapta ses getirebilecek ticari ve sosyal girişimcilik projelerini hayata geçirmeye odaklanırlar. GIA, minimum 4 ülkedeki en az 50 milyon insanın hayatına etki edebilecek türdeki projelere 3 ila 5 yıllık hedeflemelerle odaklanır.

Girişim Savaşçısı’nın tüm unsurlarını yöneten Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ise her sezon başında, yine GIA personeli arasından seçimle iş başına gelir.

GIA üyelerine sezon içerisinde birçok özel eğitim verilir, sürekli gelişmeleri sağlanır ve her üye ilaveten kendi uzmanlık alanı doğrultusunda özel eğitimlere yönlendirilir. 

GIA Başvuruları

Ön Koşul: GIA başvuru kabul etmez. Sadece UGGS Birliği üyeleri arasından üstün başarı gösterenler özel olarak davet edilir. Daveti kabul eden üye, öncesinde 30 günlük bir ön gözetim sürecinden geçer. Uygun görülürse sonrasında 90 günlük bir adaylık süreci geçirir ve ardından oy birliği ile birliğe tam üye olabilir. Girişim Savaşçısı’nın tüm gelirinin %5’i GIA üyelerin gelişimi için kullanılır.