GİS Daimi Birlikleri - Girişim Savaşçısı

GİS Daimi Birlikleri

girişim savaşçısı daimi birlikleri

GİS Daimi Birlikleri

Girişim Savaşçısı olmak, bir ömür boyu destek almaktır.
Programımızdan başarıyla mezun olanlar,
ömür boyu desteklenmek üzere daimi birliğimize alınırlar.

GİS Daimi Birlikleri


Girişim Savaşçısı olmak, bir ömür boyu destek almaktır.
Programımızdan başarıyla mezun olanlar,
ömür boyu desteklenmek üzere daimi birliğimize alınırlar.

Usta Girişimci ve Girişim Savaşçıları Birliği (UGGS)

Ön Koşul: Usta Birliği Programı’nı başarıyla tamamlayanlar Usta Girişimciler üye olabilirler. 

Süre: UGGS ömür boyu birlikte çalışmak üzere bir araya gelmiş ve sadece Girişim Savaşçısı mezunlarından oluşan özel bir ekiptir.

Faydası: UGGS üyelerine projeleri özelinde her 3 ayda bir düzenli olarak iş geliştirme desteği sunulur ve farklı alanlarda faaliyet gösteren partner kuruluşlarımızın hizmetlerinden çok özel şartlarla faydalanabilirler. Ayrıca kendilerini ve projelerini düzenli şekilde geliştirebilmek üzere üyesi olduğumuz lisanslı araştırma kaynaklarına da erişebilirler. İşbu destekler ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

UGGS Birliği Üyelerimize Sunulan İmkanlar: 

1.) Üyeler kurumsal aboneliğimizin bulunduğu çok çeşitli uluslararası ücretli yayınlara bedelsiz olarak ulaşarak dünya genelindeki önemli araştırmalara erişebilirler.

2.) Diğer üyelerden destek görür ve projeleri özelinde düzenli yardımlaşabilirler.

3.) Her 3 ayda bir projeleri nezdinde uzmanlarımızdan düzenli iş geliştirme danışmanlığı desteği alırlar. 

4.) Birlik üyeleri eğitim sonrasında da mentorlara bizim aracılığımız ile ulaşarak onların yönlendirmelerinden, bağlantılarından ve danışmanlığından faydalanabilirler.

5.) Girişimlerini geliştirebilmek adına Sarpaş iştiraklari olan BizDevAllStars ve Hap Eğitim markalarımızdan karsız biçimde maliyetine hizmet alabilirler.  

GİS Özel Birliği (GIA)

GIA (GİS in Action) Girişim Savaşçısı Özel Birliği, üstün başarılı UGGS mensuplarından oluşan özel bir iç ekiptir. Ekibimiz sıkı bir çalışma temposu içerisinde global çapta etki yaratabilecek girişimcilik projelerine odaklanır. GIA üyeleri sadece üst düzeyde başarılı UGGS Birliği üyelerinden oluşur. Ortak değerlere, anlayışa, vizyona ve teknik donanıma sahip üyelerimiz, global çapta ses getirebilecek ticari ve sosyal girişimcilik projelerini hayata geçirmeye odaklanırlar. 

Girişim Savaşçısı’nın tüm unsurlarını yöneten Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ise her sezon başında, yine GIA personeli arasından seçimle iş başına gelir.

GIA üyelerine sezon içerisinde birçok özel eğitim verilir, sürekli gelişmeleri sağlanır ve her üye ilaveten kendi uzmanlık alanı doğrultusunda özel eğitimlere yönlendirilir. 

GIA Başvuruları

Ön Koşul: GIA başvuru kabul etmez. Sadece UGGS Birliği üyeleri arasından üstün başarı gösterenler özel olarak davet edilir. Daveti kabul eden üye, mentorlardan oluşan özel bir komisyonun önüne çıkar. Uygun görülürse sonrasında 90 günlük bir adaylık süreci geçirir ve ardından da oy birliği ile birliğe tam üye olabilir. Girişim Savaşçısı’nın bağlı olduğu Sarpaş Danışmanlık A.Ş.’nin yıllık karının %5’i GIA üyelerinin gelişimi için üyelere hibe edilmektedir.

GIA Birliği Üyelerimize Sunulan İlave İmkanlar: 

1.) GIA üyeleri aylık bazda düzenli şekilde iş geliştirme danışmanlığı desteği alırlar.

2.) Üyeler yılda iki defa 72 saatlik özel bir kampa alınırlar. Burada hem Girişim Savaşçısı ruhunu hatırlatıcı uygulamalar hayata geçirilir, hem de programa yeni ilave edilen konular üyelere hızla öğretilir. Böylece üyelerin bilgileri ve tekamül düzeyleri sürekli olarak güncel ve en yüksek seviyede tutulur.

3.) Her birlik üyesi aylık bazda klinik psikolog, spor koçu ve diyetiysenden birebir şekilde özel destek görür.

4.) Tüm birlik üyelerine kendi uzmanlıkları dikeyinde özel eğitimler aldırılır. Ayrıca üyeler yatayda da özel eğitimlere katılırlar. 

5.) Üyeler GİS’in stratejik kararlarında rol oynarlar.