GOYOMOD NEDİR? - Girişim Savaşçısı

GOYOMOD NEDİR?

GOYOMOD NEDİR?

GOYOMOD e-ticaret sitesi açabilmek için e-ticaret altyapısı sunan bir girişim. 2019 Nisan ayında kurulan platform rakiplerinden farklı olarak 3 dakika gibi bir sürede e-ticaret sitesi açmayı vadediyor. Herhangi bir teknik desteğe, müşteri hizmetlerine de gerek duymadan kısa bir sürede online sitenizi açabiliyorsunuz.

Aylık ya da yıllık ücretlendirmesi olan uygulamada, üyelerden satışlar için herhangi bir komisyon alınmıyor. Yaklaşık 600 üyesi bulunan platformda ilk 14 gün ücretsiz kullanım hakkından sonra aylık ya da yıllık ödeme yaparak sistemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Sınırsız sayıda kategori, alt kategori ekleme seçeneğiyle de dikkat çeken GOYOMOD,  PayuPaytrİyzico ve Wirecard Ödeme yöntemleri, kapıda ödeme, havale ve kredi kartı seçenekleri gibi özellikleri de bünyesinde bulunduruyor.

Bütün bu pratik özellikler sorunsuz bir biçimde sürdürülürse, online mağaza açmak isteyenlerin tercih edebileceği ve giderek daha fazla kullanıcıya ulaşabilecek, geleceği olan bir girişim gibi görünüyor.

Kaynaklar:

https://webrazzi.com/2020/09/21/goyomfirmalarin-3-dakikada-e-ticaret-sitesi-acmasini-saglayan-girisim-goyomodod/

https://girisimler.net/goyomod/  

GİS İntibak Eğitimi: 

29 Nisan – 5 Mayıs 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)
3 Haziran – 9 Haziran 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)