Kültürümüz - Girişim Savaşçısı

Kültürümüz

Girisim Savascisi Our Culture

Savaşçının Yolu

Vizyonunu genişlet.
Bilgelik düzeyini artır.
Eşsiz bir kültürün parçası ol.

Savaşçının Yolu


Vizyonunu genişlet.
Bilgelik düzeyini artır.
Eşsiz bir kültürün parçası ol.

Misyonumuz

Hayat amacı doğrultusunda, değerlerinden taviz vermeden, inandıkları uğruna bir ömür boyu mücadele etmeye hazır; duygu ve düşüncelerini doğru olarak kontrol edebilen, ekip hayatı yaşayan, lider davranışlar sergileyen çalışkan, cesur, dayanıklı, kurumların içerisinde ya da serbest biçimde iş üretebilecek devrimci girişimciler yetiştirmek ve bu yolla fark yaratan projeler çıkartarak sosyal problemlerle etkin şekilde mücadele etmek

Değerlerimiz

Özgecilik
Girişimcilik
Azim
Bilgelik
Adil olmak
Şeffaflık
Liyakat
Dostluk

UGGS Birlik Üniforması

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Katılımcı Saha Forması

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Katılımcı Saha Forması

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Coach Saha Forması

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Coach Saha Forması

Girisim Savascisi Our Culture

GIA Yüzüğü

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Yaka Rozeti

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Sivil Rozeti

Girisim Savascisi Our Culture

Girişim Savaşçısı Yemini

“Kurumların içerisinde veya serbest şekilde, gerçekleştireceğim her türlü aktivitede, Girişim Savaşçısı değerlerine mutlak şekilde bağlı kalacağıma, insanlığın ve doğanın yararını birincil öncelikte gözeterek inançlarım uğruna kararlılıkla yol alacağıma, büyük düşüneceğime, düzenli araştırma yaparak edindiğim tüm bilgileri sürekli güncelleyeceğime ve kendimi geliştirmeye her daim devam ederek uluslararası toplumun sosyal problemleriyle mücadele edeceğime, Girişim Savaşçısı topluluğunun tüm mensuplarına olan saygımı her zaman koruyacağıma, açıkça ve özgürce, şerefim ve namusum üzerine ant içerim.”

Girişim Savaşçısı Söylevi

Sosyal sorunlar kapıyı çaldığında dünya vatandaşlarının çağrısına kulak verecek, özel yetkinliklere sahip bilge kahramanlara ihtiyaç duyulur. Sorunlara kalıcı çözümler geliştirebilen, yaşamı merkeze alabilen, amaç odaklı ve vizyoner savaşçılara…

Kendi hayat amacıyla sosyal sorunlar arasında sarsılmaz bir köprü kurabilmiş, duygularını, düşüncelerini ve davranışlarını her koşulda ve durumda üst düzeyde kontrol edebilen, önüne çıkan engelleri ortadan kaldırabilen, yetkin ve vazgeçmeyen savaşçılara. 

İşte ben o kişiyim.

GİS brövem adanmışlığımın ve yetkinliğimin sembolüdür. O bana inanlara ve benden beklenti içerisinde olanlara verdiğim sözün temsilcisidir. Onu üzerimde taşıdığım her yeni günde amacımın sorumluluğunu yeniden üstlenir ve sahip olduğum üstün performansı yeniden ispat ederim. O sağlam karakterimin, duruşumun ve değer sistemimin mührüdür.

Ayırt etmeksizin her insana saygı gösterir, canlı olan her şeye değer veririm. Yaşamın idamesi için her gerektiğinde risk alır, hayatımı canlıların korunmasına adarım. Projem, kılıcımdır. Yaşama onunla hizmet eder, önündeki engelleri onun aracılığıyla ortadan kaldırırım. Gösterişe ve lükse ihtiyaç duymam, zengin olmam, zengin etmem, yaşar ve yaşatırım.

Karmaşık durumlarda ve yoklukta; öne atılır, görev üstlenir ve gereğini yaparım. Ben görmek istediğim değişimin temsilcisiyim.

Asla vazgeçmem. Düşersem kalkarım ve kaybedersem öğrenirim. Bir yol bulurum ya da bir yol açarım. Amacım değil planım değişir. Mücadelenin dışında kalmam, ekibimi yalnız bırakmam ve görevimi mutlaka başarırım.

Bizler az zamanda çok ve büyük işler yapmaya adananlarız. Bizler amaçlarımız uğruna her bir saniyenin hakkını vererek yaşayanlarız. Tehditleri ortadan kaldırabilmemiz daima daha seri çalışabilmemize, düşünebilmemize ve hızla harekete geçebilmemize bağlı olacak. Eğitimimiz asla sona ermeyecek.

Bizler mücadele etmek için yetiştirilir, sonucu değiştirmek üzere savaşırız. Yüzyılda bir gelen liderlerin izinden ilerler, onların kaderini paylaşabilmek için yaşarız.

Ben Girişim Savaşçısıyım. Bilgim kadar varım. Sürekli araştırır, okur, yöntem geliştirir, uygulamaya koyar, sonuç alır ve sonucu kalıcı biçimde değiştirecek o sistemleri inşa ederim. Ben yoluma hayatımı adadım, gereğini yapacağım ve başarısız olmayacağım!