Cem Ayaz - Girişim Savaşçısı

Cem Ayaz

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Meslek

CEM AYAZ

“Girişim Savaşçısı’na sadece bir program gözüyle bakmayın. Burası yaşayan, nefes alan ve gelişen bir yer. Adeta canlı bir organizma…"

Hani içinizde, kafanızda bir ses vardır ya size yapamayacağınızı, durmanız gerektiğini, uğraşmanıza gerek olmadığını söyleyen. O sesi nasıl susturacağınızı, içeriden ya da dışarıdan gelebilecek olan baskıları nasıl kontrol edebileceğinizi kendinizi her anlamda donatarak öğreniyorsunuz Girişim Savaşçısı’nda. Böylece tutkunuzu, hayatta neyi yapmak istediğinizi buluyor ve bu doğrultuda ilerlemeye başlıyorsunuz. Limitleri kafanızda kendinizin yarattığına tanık oluyor ve onları teker teker kırmak için yürüyor ve mücadele ediyorsunuz. Hiç merak etmeyin, kırıyorsunuz.

Girişim Savaşçısı kendime daha farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Bugüne kadar hiç fark etmediğim yönlerimi bizzat yaşayarak gördüm. Gerçekten de her zaman yapabileceğinizi düşündüğünüzün bir fazlası daha var. Limiti koyan da sizsiniz, kaldıracak olan da. Önemli olan o anda önünüzdeki olana, âna odaklanarak ve başka hiçbir şey düşünmeyerek ilerlemeniz. Siz bir şeyler yapmaya başlayınca, hareket edince gerisi geliyor. Buna inanın. Limitleri ortadan kaldırmak siz ve çabalarınızın elinde. Ekip halinde hareket etmenin faydalarını her an yaşıyorsunuz. Burada hiçbir zaman tek başınıza değilsiniz. Birlikten gerçekten de güç doğuyor ve o doğan güç sadece size değil bütün birliğe güç katıyor. Bu sayede yola beraber ve sağlam adımlarla devam ediyorsunuz. Bu sayede vazgeçmemeyi, sıkıştığınız zaman hep beraber ilerlemeyi öğreniyorsunuz. 

Hayatınızın kontrolünü elinize almak, kendinizi daha iyi tanımak, kendi sınırlarınızı aşmak için bir yol arıyorsanız Girişim Savaşçısı en doğru yer. Her noktası en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle ve emekle hazırlanmış bir oluşum. Girişim Savaşçısı’na sadece bir program gözüyle bakmayın. Burası yaşayan, nefes alan ve gelişen bir yer. Adeta canlı bir organizma. Hep söyledim, gene söylüyorum; kendinizi keşfetmek için, doğru yöne doğru rotanızı çevirmek için en iyi yerdesiniz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler! 🙂