Arzu İncebacak - Girişim Savaşçısı

Arzu İncebacak

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Meslek

ARZU İNCEBACAK

“Hayat amacıma uygun, yüreğimin götürdüğü, mutlu ve başarılı olacağım yolculuklara yelken açmak güzel…"

Girişim Savaşçısı eğitimi ile benim buluşmam, başlayış hikayem çok hızlı ve başka bir eğitimi ertelemem ile başladı. İyi ki başlamışım dediğim eğitimlerimden biri oldu. Neden mi? Benim her zaman her yerde savunduğum takım ruhunun önemli olduğu ve iyi oluşturulmuş bir takım ile her şeyin başarılabileceğinin mümkün olduğuydu. Son zamanlarda takım ruhuna benim kadar önem verilmediğini görmek üzüyordu beni. Ancak, bu eğitimde takım olmanının önemini bilen kişilerle olmanın bana verdiği mutluluk paha biçilemezdi. Sizler de takım olmanın ne demek olduğunu yaşayarak bu eğitimde öğrenebilirsiniz. Birbirinden değerli, başarılı, samimi, paylaşımcı ve takım olmayı bilen hayatıma bu kadar kısa sürede dahil olabilen takım arkadaşlarımla tanıştım.

Yoğun iş temposunda hayat akarken dışarıdan bir gözle kendime baktım. Eğitimde yazıya döktüğümüz hayat amacıma uygun yaşadığımı, arada ertelediklerimi farketmeme vesile olan bu eğitimle kendi gücümü, bilgi ve deneyimimle yapacaklarımı ve yapmak istediklerimi hatırladım ve bunun için adımlar atmaya başladım.

Hayat amacıma uygun, yüreğimin götürdüğü, mutlu ve başarılı olacağım yolculuklara yelken açmak güzel… Siz de bu yelkeni açabilirsiniz.