Atahan Arslantaş - Girişim Savaşçısı

Atahan Arslantaş

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Veteriner Hekim

ATAHAN ARSLANTAŞ

Alışılmış düzendeki kavramları unutturup, eşsiz bir deneyimle değişim yaratan bir eğitim.

3 ayrı etabın her biri en ince ayrıntısına kadar planlanmış şekilde uygulanıyor. Eğitim sürecini başarıyla tamamlayabilmenin en büyük sırrı akışta kalabilmek, asla pes etmek ve gereğini yapabilmek. Her adımda eşsiz bilgilerin tecrübelerle harmanlanmış halinin detaylıca verilmesi belki de ömür boyu yaşayıp tecrübe ederek kaybedeceğimiz acı dolu zamanların yaşanmasını engelliyor. Gece gündüz demeden eğitim boyunca bizi ileriye taşıyan koçlar, deneyim ve tecrübelerini samimi bir şekilde aktaran mentor ve danışman kadrosu ile girişimci olarak ihtiyaç duyabileceğimiz bütün yetkinlikler kazandırılıyor.

Eğitim içerisinde yapılan uygulamalar ile fark yaratabilmemiz için kendimizi fark etmemiz sağlanıyor. Mental dayanıklılık ve duygusal esneklik sayesinde sadece girişimci olarak değil hayatımızın her yerine etki edecek tecrübeler kazandırılıyor. Acemi Birliği Eğitiminde hayatımız boyunca heyecan duyarak peşinden koşabileceğimiz hayat amacımızın ortaya çıkarılması ile de projelerimiz şekillenmeye başlıyor. Usta birliğinde yapılan uygulama ve dersler ile projemizi hayata geçirirken geçen süreye göre ortaya koyduklarımız inanılır gibi değil. Dışarıdan bakılınca çok zor hatta kimi zaman yapılamaz olarak gördüğüm olayları akışta başarıyla tamamlamak anlatılamaz bir deneyim.

Girişim Savaşçısı deneyimini herkesin yaşaması gerektiğini, kendine inanana ve asla vazgeçmeyenlerin başarıyla mezun olacağını düşünüyorum. Kendine bir iyilik yapmak istiyorsan gereğini yap.