Ayfer Bilirer - Girişim Savaşçısı

Ayfer Bilirer

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Kimya Mühendisi

AYFER BİLİRER 

Bugüne kadar katıldığınız bütün eğitimleri unutun, çünkü Girişim Savaşçısı programı alışık olduğunuz eğitim anlayışını tamamen yıkıyor ve sizi yepyeni bir eğitim anlayışı ile tanıştırıyor. Tıpkı sizin kalıplaşmış düşünce ve yaşayış tarzınızı yıkıp sizden farklı bir siz yarattığı gibi…
Ortak hedefler ve inançlar taşıdığınız insanların bir araya geldiği harika bir ekibin içerisinde buluyorsunuz kendinizi. Ve size çok benzeyen bu insanlarla harika deneyimleri, öğretileri birlikte yaşamak, zorlukları birlikte göğüslemek, harika işler çıkardığınızı görmek ve kutlamak unutulmaz bir deneyim oluyor. Eğer sizde bu eşsiz programın bir parçası olmaya karar verirseniz hem fiziksel hem de mental olarak zorlayıcı ve belirsizliklerle dolu bir süreç sizi bekliyor olacak ama güzel haber şu ki bu zorlukların üzerinden gelebildiğinizi göreceksiniz, kendiniz bile kendinize ve yaptıklarınıza inanamayacaksınız ve bundan sonraki hayatınız eskisi gibi olmayacak.

Sizde sınırlarınızı keşfetmek, kendinizle tanışmak ve hayattan ne beklediğinizi bilmek ve ona ulaşmak için gereğini yapmak istiyorsanız eşi benzeri olmayan bu eğitimi deneyimlemelisiniz!