Başak Yunatcı Atay - Girişim Savaşçısı

Başak Yunatcı Atay

İletişim

Bölgesi

İzmir

Birliği

Meslek

Endüstriyel Tasarımcı

BAŞAK YUNATCI ATAY

Bu kadar her adımı planlanmış ve dolu başka bir girişimcilik eğitimi daha yok. Girişim Savaşçısı eğitimi sıra dışı tarzıyla sizi sürekli şaşırtıyor ve geliştiriyor. Her gün bilginizi, tecrübenizi arttırma imkanı veren dopdolu bir eğitim sunuyor. 

Eğitim boyunca her gün “bakalım bugün neler öğreneceğim?" diye heyecanla kalktım. Her bir ders içeriği, mentor görüşmesi, ödev ve  uygulama ile yeni bir alana doğru ilerledim. Daha önce duymadığım ya da duyduğum ama bilmediğim birçok konu hakkında kapsamlı eğitim alma fırsatım oldu. Eğitime başlarken aklımda bile olmayan konular hakkında becerilerimi geliştirerek tamamladım bu programı. Zamanımı daha iyi yönetebilmeyi, durum ne olursa olsun uyumlanarak hızlı harekete geçebilmeyi öğrendim.

Bu eğitimde belirsizlikle mücadele etmeyi de öğreniyorsunuz. En zorlayıcı fiziki uygulamalarda bile “bu işin sonu nereye gidecek" diye düşünmeden, “ne olursa olsun ben bugünü kazançlı kapatacağım" güveniyle kendinizi göreve adayıp maceraya teslim ediyor, günün sonunda çok kıymetli deneyimler kazanıyorsunuz. 

Hayata bakışınızı değiştiren bu program size sadece iş bilgisi değil, ömür boyu kullanabileceğiniz beceriler katıyor. Bu yaratıcı oluşumun bir parçası olabildiğim için çok mutluyum. Her anlamda geliştim ve daha iyi bir versiyonuma dönüştüm. Koçlarımıza ve mentorlarımıza üzerimizdeki emekleri ve sundukları ufuk açıcı vizyon için çok teşekkür ederim.