Emre Başaran - Girişim Savaşçısı

Emre Başaran

İletişim

Bölgesi

İzmir

Birliği

Mesleği

Deri Mühendisi

EMRE BAŞARAN

Girişim Savaşçısı Programı tam olarak hayatın gerçeğinden gelen mutluluk, sevinç, öfke, sinir, stres gibi bir çok duyguyu içinde barındırmakta ve aynı potada eritmekte. Programı kısaca özetleyecek olursam; Winston Churchill’in avam kamarasında yaptığı o ünlü  konuşmayı söyleyebilirim. " Size acı, kan, ter ve gözyaşından başka bir şey vaat etmiyorum." Ancak buna ek olarak ben, “sonuna kadar değeceğini" söyleyebilirim.

            Aynı güzel bir kompozisyonu kaleme alır gibi, giriş gelişme ve sonuç bölümleri gibi İntibak, Acemi ve Usta bölümleri bulunmakta. İntibak’ta inanılmaz bir bilgi yüklemesiyle karşılaşıyor, Acemi’de bu bilgi yüklemeleri ışığında kendimizi en ücra bölgemizdeki hücrelerimizin içine kadar tanıma fırsatı buluyor ve sonuç olarak bu aydınlanmalar ışığında Usta Birliği’nde projemizi hayata geçiriyoruz. Zaten “Fark et, Fark yarat" sloganıyla verilmek istenen mesaj da bu. Öncelikle kendini tanı ve fark et, sonra bu aydınlanma ile fark yarat!

            Programı tamamladığınız zaman isteseniz de istemeseniz de artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Ben bu değerli katkılarından dolayı gördüğümüz ve görmediğimiz bütün GIS ekibine teşekkürü bir borç bilirim…