ESRA TUNÇ - Girişim Savaşçısı

ESRA TUNÇ

İletişim

Bölgesi

Mersin

Birliği

Meslek

Endüstri Mühendisi

ESRA TUNÇ

Girişim Savaşçısından mezun olarak, hayatımın bir sonraki aşamasına geçmek için heyecan duyuyorum. İki aşamalı eğitim sürecim boyunca, kendi hayat amacımı keşfetme fırsatını elde ettim ve bu amaca yönelik projeler üretmeyi öğrendim. 

Acemi birliği aşamasında, girişimcilik dünyasının temel prensiplerini, becerilerini ve stratejilerini öğrendim. Aynı zamanda, ekip çalışması ve liderlik yeteneklerini geliştirmek için yapılan uygulamalı eğitimler ile hayat amacımı keşfettim. 

Usta birliği aşamasında ise belirlediğim hayat amacı ve bu amaca yönelik projeler geliştirmek için yoğun bir çalışma sürecine dahil oldum. Kişisel değerlerimle hedeflerimi birleştirerek, girişimcilik alanında bir fark yaratmak için tutkum ve vizyonum etrafında ilerledim. İş fikirlerimi analiz etme, iş planı hazırlama, pazarlama stratejileri geliştirme, finansal yönetim ve risk yönetimi gibi yetkinlikleri daha da geliştirdim. 

Girişim savaşçısı sayesinde, kişisel ve profesyonel olarak büyük bir dönüşüm geçirdim. Kendi gücümü, yaratıcılığımı ve sınırlarımı keşfettiğim bu süreçte, zorlukları aşma ve yenilikçi çözümler üretme konusunda kendime olan inancımı güçlendirdim.

Öğrendiklerimi, deneyimlerimi ve oluşturduğum projeleri iş dünyasına taşıyarak, başarıya giden yolculuğumu sürdüreceğim.