Gamze Tanrıverdi - Girişim Savaşçısı

Gamze Tanrıverdi

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Kıdemli Ruhsatlandırma Uzmanı/Biyolog/Yoga Eğitmeni

GAMZE TANRIVERDİ 

Girişim Savaşçısı özellikle son aşaması olan Usta birliği, çok zorlu bir süreçti benim için. Ama her anında doğru yerde ve doğru insanlarla çevrili olduğumu hissettim. Duygudan duyguya girdim çıktım, zihnimin oyunlarını çok yakından gözlemleme fırsatı buldum. Önüme çıkan her zorlukla inatçı ve yılmaz bir şekilde baş ettim. Bedenimin asla kaldırmaz diye düşündüğüm zorluklara nasıl dayanıklı olduğunu, her şeyin zihni yönetmekte olduğunu bir fiil deneyimledim.

Yakındığım disiplinsizliğim ve zamanı yönetememe konusunda çok ilerleme kaydettim. Bu eğitim mental dayanıklılığımı arttırdı, içimdeki amazonu uyandırdı, diğerlerinin ne düşündüğünü o kadar da önemsemeden yolumdan vazgeçmemem gerektiğini hatırlattı. İşimi kurmamda bana birçok teknik bilgi öğretirken, öz güven verdi.

Bunları başarırken canım birliğim Orion vardı yanımda. Daha ilk günden aramızda oluşan o ekip ruhu, her düştüğünde seni kaldıran bir ekip arkadaşı bana çocukluğumu anımsattı. İnsanların birbirini beklentisizce desteklemesi, birlikte ne kadar güçlü olunacağını öğretti. Çevrenizde sizin gibi dünyaya bir faydası dokunsun isteyen, bir amacı uğruna savaş veren bir topluluğun olması insana umut ve başarma gücü veriyor. Tüm zorlukların üstesinden gelip dünyayı yeniden keşfedeceğine inanmaya başlıyorsun. Her zaman kendime amacımın ne olduğunu hatırlatacağım ve nefes aldığım sürece umut var bunu biliyorum.

Bu eşdeğeri olmayan, katkıları sözcüklere dökülemeyecek kadar değerlerle dolu programın baş mimarı Berke koçuma, her zaman yumuşak sesiyle ve şefkatli bir öğretmen edasındaki Özgül koçuma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Ve tabi ki Orion seni çok seviyorum canım birliğim. Mezun oldum ama her şey şimdi başlıyor. Her bitişin böyle güzel başlangıçlara vesile olması temennisiyle…