Halil Çakır - Girişim Savaşçısı

Halil Çakır

İletişim

Bölgesİ

İzmir

Birliği

Meslek

HALİL ÇAKIR

“Girişim Savaşçısının bizlere sunduğu bu program, tam anlamıyla kendini, zihnini, bilgini, bilinçaltını keşfetme yolculuğu."
Girişim savaşçısının bizlere sunduğu bu program, tam anlamıyla kendini, zihnini, bilgini, bilinçaltını keşfetme yolculuğu. Benim için ise, zayıflama programlarında başlangıçta ve sonda çekilen şişman adam ve zayıf adam fotoğrafları gibi, önceki Halil ve şimdiki Halil.

Programa katılmadan öncesinde, zaman kavramı bana her gün yeniden yaşadığımız, pervasızca ve kalitesiz bir şekilde tükettiğimiz bir kavram olarak gelirdi, program sonrasında ise zamanımı, istediğim gibi, kullanmak istediğim şekilde, verimli, etkin bir şekilde kullanabiliyorum, aslında ihtiyacım olan her şeyi bir güne sığdırabiliyorum, zamanım yok kavramı artık bana göre değil, uyumadan da yaşayabiliyorum.

Sınırlar illüzyondur. Bilinçaltımda nelerde gizliymiş öyle, bunu kontrol etmeyi öğrendiğimde yapabileceklerimin sınırını, sadece kendimin koyduğunu ve yine sadece kendimin kaldırabildiğini keşfetmiş oldum.

Hayatımın amacının ne olduğunu, bu amaca nasıl ulaşabileceğimi, ulaşmanın bana vereceği hazzı ve sonrasında iyi bir ekiple üstesinden gelemeyeceğim, gelemeyeceğimiz bir durumun olmadığını gördüm,

Kısa kısa anlattığım bu uzun eğitim programı sonrasında elde ettiğim kazanımları buraya yazmaya başladığımda durabileceğimi sanmıyorum, bu nedenle kısa ve öz açıklamak gerekirse, kendini tanıyan, zamanını, aklını, zihnini, beynini, bilinçaltını, teknik bilgiyi, teorik bilgiyi, pratik uygulamaları iyi bilen, insanları ve insan beynini iyi tanıyan, sağlam bir ekibe sahip ve asla vazgeçmeyen yepyeni bir Halil var artık, hepsi girişim savaşçısı sayesinde…

Bir araya gelmek bir başlangıç, birlikte kalabilmek bir ilerleme, birlikte çalışabilmek bir başarıdır.

Henry Ford.