İlteriş Yılmaz - Girişim Savaşçısı

İlteriş Yılmaz

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Girişimci

İLTERİŞ YILMAZ

İstek varsa yol vardır!

Bir sorun varsa çözümünün de mutlaka olduğunu düşünen, Atatürk’ün “Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır!” sözüyle de bu düşüncesini perçinleyen, sürekli araştıran ve yeni deneyimlerin peşinde koşan bir girişimci olarak bugüne kadar hep keyfimce ve mutlu bir hayat yaşadım. Yaşadığım bu güzel hayatı taçlandırmanın yolunun da insanlara değer katmaktan, onlara bir konuda bilinç oluşturacak anlatımlar yapmaktan geçtiğini düşünüyordum. 

Bu anlatma derdim ile ilgili arayışlarım doğrultusunda inceleriz.com’u kurmuştum ancak İnceleriz ile birlikte insanlığa sunacağımız katkıyı da henüz net bir çerçeveye oturtamamıştım. 

Arayışlarımın tavan yaptığı bir dönemde daha önceden varlığından haberdar olduğum Girişim Savaşçısı eğitimi tekrar karşıma çıktı. 

Daha eğitimin ilk aşamasında hayatımı değiştirecek, bugüne kadar oluşturduğum düşünce setlerini çok daha sağlam hale getirecek bir eğitim olduğunu fark etmeye başladım.

Hayat amacım konusunda çok net bir yolu bana göstermiş olmasının yanı sıra bugüne kadar şahit olduğum en kapsamlı, en net, en hedef odaklı eğitimi yaşadım. 

Eğitimin ardından kendime olan güvenim çok daha yüksek seviyelere çıktı, mental dayanıklılığım inanılmaz bir seviyeye ulaştı; zaman yönetimi, çözüm üretme kabiliyetim ve girişimcilik bilincim eğitim öncesinde oluşan beklentimin çok daha üzerine çıktı. Bu yüzden eğitimde emeği geçen başta Berke Hoca ve Özgül Hoca olmak üzere tüm danışman, eğitmen ve mentörlere bana kattıkları bilgi, vizyon ve dayanıklılık için ayrı ayrı teşekkür ederim. Hayatımın bundan sonrası asla eskisi gibi olmayacak. Her günüm ileriye doğru atılmış bir adım olacak!

Bu eğitimde tanıştığım harika ekibim Orion üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Beni Orion grubu gibi harika bir grupla bir araya getiren Girişim Savaşçısı ekibine de sırf bu yüzden bile ömür boyu minnettar kalabilirim.

Her çabamız dünyayı daha iyi bir yer yapmak için…

“Akıllı kullan, doğayı koru!”