İrem Nur Günel - Girişim Savaşçısı

İrem Nur Günel

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Endüstri Mühendisi

İREM NUR GÜNEL

Girişim savaşçısı eğitimi ile birlikte çok büyük değişimler yaşadım. Bunun nedeni ise bu eğitimde tanıdığımı sandığım benliğim ile tekrar tanışmamdı.

İntibak eğitimi ile başlayan maceramda öncelikle birçok konuda birçok teorik bilgi kazandım ve bu eğitimin tüm hayatım boyunca yaşayacağım en farklı deneyimlerden biri olacağını anladım. Acemi birliğinde ise türlü türlü uygulamalarla benliğimi keşfettim, kendimle tekrar tanıştım, yapmam dediğim her şeyi yapacak cesaretim ve özverimin olduğunu kendime kanıtladım. Usta birliğinde yaşadığım süreç ise kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar farklı ve özeldi. Tüm bu süreçlerde tanıştığım her bir kişinin öyküsü, deneyimleri, kişiliği benim de hayatımı şekillendirdi. Sadece benim hayatımı şekillendirmekten de öte bana harika dostluklar kazandırdı.

Bütün bu aşamaların sonunda yapmak istediğim işi nasıl geliştireceğimi, zorluklarla, belirsizliklerle ve zor şartlarla nasıl başa çıkabileceğimi öğrendim. Hayatım boyunca bana eşlik edecek eşsiz bir eğitimdi.