Mehmet Yılmazcan - Girişim Savaşçısı

Mehmet Yılmazcan

İletişim

Bölgesi

Çorum

Birliği

Meslek

MEHMET YILMAZCAN

“Bu program, sizin uzunca süredir hayal ettiğiniz gelecek adımlarını şimdi, istediğiniz şekilde ve odaklanarak atmanızı sağlayacak bir koza değişim programı."

Girişim Savaşçısına katılırken kendimi eksik gördüğüm birkaç özellik ile ilgili gelişim ve ilerleme kaydetmek ana amacımdı, fakat katıldıktan sonra anladım ki daha en baştan sorduğum soru yanlıştı. Tutkularım ve hedeflerim dışında olan yapmakta olduğum işleri; odaklı, tutkulu ve en önemlisi de şimdi hemen yapılır hale nasıl getirebileceğimi öğrenmek esas problemimdi ve sormam gereken soru bu durumu nasıl değiştireceğim olmalıydı.

Bu farkındalığın sonunda sadece öğrenmekle kalmak bile beni oldukça mutlu edecekken, bu koza değişim sürecini diğer savaşçı arkadaşlarımla birlikte geçirerek, değişim sonunda istediğimiz özelliklerin evrildiği gelişmiş ve hayata pozitif bakan bireylere dönüşerek noktaladık.

Bu değişim eğitim ve öğretim hayatınızda aldığınız kalıpsallaşmış ve dogmatikleşmiş eksiklikleri tam ortasından söküp atmakla kalmayıp sizi daha mutlu, odaklı ve amaçlı birisi haline getiriyor.

Son olarak da limitler ve korkular ile ilgili söylemek istediğim,

‘Limitler korkular gibidir, bunlar sadece ve sadece sizin yarattığınız illüzyonlardır.’