Nurgül Mete - Girişim Savaşçısı

Nurgül Mete

İletişim

Bölgesi

Denizli

Birliği

Mesleği

Endüstriyel Tasarımcı

NURGÜL METE

360 derece perspektifle girişimciliğe yeni bir bakış açısı kazandıran, kendini keşif yolculuğuna çıkartarak içindeki gerçek tutkuyu bulmanı sağlayan, tutkundan yola çıkan ve sosyal fayda gözeten iş fikrini ortaya koyan ve iş fikrini ayakları üzerine kaldırman için yol gösteren disiplinlerarası bir program.

Girişimcilik çok uzun soluklu bir maraton aslında. Bu maratonda bazen koşmak, bazen yürümek hatta bazen dinlenmek çok normal. Bu maratonda tökezleyip düşebilirsin, yorulup dinlenebilirsin. Bu sadece senin yolculuğun. Girişimin veya fikrin ne olursa olsun, kendi tutkunla birleştirerek yola devam ettiğinde içindeki itici gücü keşfediyor ve harekete geçiyorsun. Günün sonunda maratona devam etmeni sağlayan şey içinde keşfettiğin bu tutkunun peşinden gitme isteği oluyor.

Eğitim boyunca edinilen yepyeni arkadaşlıklar ve dostlukların yanı sıra tüm aşamalardan başarıyla mezun olarak girişim savaşçısı ailesine katıldığında ise artık projelerini özgürce konuşabileceğin, fikirlerini yargılamayan hatta destekleyip geliştirmeye katkı sağlayan, aynı dili ortak bir hevesle konuşabildiğin insanlardan oluşan bir ekosisteme dahil oluyorsun.