ÖZGECAN ARDIÇ - Girişim Savaşçısı

ÖZGECAN ARDIÇ

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Meslek

Moda Tasarımcısı

ÖZGECAN ARDIÇ

Hayatım boyunca normlara uyan bir kişi olmadım. Hep farklı olana doğru çekildim. Aklımdaki onlarca proje ile tam bir kaos içinde kalmışken, beni sarsıp konfor alanımdan çıkartacak, bana projem bazında netlik kazandıracak bir yardıma ihtiyacım olduğunu fark ettiğimde, tevafuk bu ki, Girişim Savaşçısı reklamlarını gördüm. Normal koşullarda reklamı yapılan her ne ise negatif bir önyargım olurdu. Ancak GİS’te  farklı bir kaç şey göze çarpıyordu. Zihnim beni demotive etse de, kalbimin sesini dinledim ve başvurumu yaptım.

Benim için kolay bir altı hafta mı oldu? Kesinlikle hayır!   Kolay olmadı, ancak yapamam dediğim ne varsa yapabildiğimi gördüm. Tüm eğitim ve uygulama sürecini tamamladığımda, fark ettim ki; paradigmam değişmiş ve benden yeni bir ben oluşmuştu.

Bu eğitim ve uygulama konseptinin sadece girişimcilik ile ilgili olduğunu söylemek büyük bir eksiklik ve haksızlık olur. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; GİS konsepti normların dışında bir anlayış ile kişiyi her konuda yeniden yapılandıran bir sistemler bütünüdür.