Petek Erdem - Girişim Savaşçısı

Petek Erdem

İletişim

Bölgesi

İstanbul

Birliği

Mesleği

Halkla İlişkiler

PETEK ERDEM

Eğer ben bir firmada hayat boyu huzurlu mutlu mesut çalışır, oradan da emekli olur etliye sütlüye dokunmam diyenlerdenseniz sizlere hayat boyu başarılar dilerim. Ancak eğer farklı olduğunuzu düşünüyor, fark yaratmak istiyor ve kabiliyetlerinizi, özelliklerinizi ve hayallerinizi nasıl kendi zihin haritanızla ortaya koyacağınızı bulamıyorsanız bu program tam size göre.

Program bittiğinde hayatınızda pek çok şeyin ki buna hayat amacınızı bulmak da dahil,olumlu şekilde değiştiğini görüyorsunuz. Ve işin güzel kısmı, katıldığınız pek çok programın aksine, değişimin kısa süreli değil kalıcı olarak hayatınıza yerleşmesi.

Ben bunu yapamam cümlesi hayatınızdan çıkıyor mesela, kendi cam tavanlarınızı tek tek kırıyorsunuz. Girişim Savaşçısı programında kendi savaşınızı veriyorsunuz, rakibiniz ise sadece kendinizsiniz. Aslında ne kadar güçlü olduğunuzu bir nevi somutlaştırıyorsunuz.Yeni insanlarla tanışıyorsunuz, kısa süre içerisinde dayanışmaya ve desteğe dayalı kurduğunuz dostluklar kalıcı oluyor. Nitekim savaşçı ruhu taşıdığınıza inanıyor, bir şeyleri değiştirme potansiyeliniz olduğunu düşünüyorsanız, Girişim Savaşçısı programı tam size göre.