Selin Sezgin - Girişim Savaşçısı

Selin Sezgin

İletişim

Bölgesi

Bursa

Birliği

Mesleği

Peyzaj Mimarı-Satın Alma Uzmanı

SELİN SEZGİN 

Varoluşsal krize girdiğim bir dönemde tanıştım Gis ile…

Berke Koç’un da ilk mesajı  “Vedalaşın eski hayatlarınızla!” oldu…

Nitekim öyle de oldu. Taze bir mezun olarak tüm bu süreçte yaşadıklarımdan, bana kattıklarından ve değişimlerimden bahsedeceğim. Hoş ne kadar bahsetsem eksik kalır… Tüm eğitim süreci boyunca, İntibaktan Acemiye, Acemiden Ustaya geçişler… Her biri dinamiği çok farklı, inanılmaz süreçlerdi. Eğer vazgeçmeden, gereğini yaparak, sonuna kadar gidersen tüm bu yaşananlara kendinden yeni bir “Ben” inşa etmek derim.. Sonucu ise: Seni güzelliklerle kucaklayan bir süreç, kalıcı dostluklar, birlik beraberlik, aidiyet; kısacası tıpkı senin gibi aynı yolun yolcusu olan insanlarla olmanın pahabiçilemez hissi.

Hayat amacımız doğrultusunda sosyal sorunların çözümleri için birlikte emek verdiğimiz, bu sorunları beraber dert edindiğimiz değerli yoldaşlarım, canım birliğim Orion‘a; omuz omuza, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için mottosuyla bana ekip ruhunu tattırdığı için minnetarım. Şimdi yolumuza; fark edip, fark yaratarak devam ediyoruz. Her biri ayrı bir heyecan, heyecan duyduğun her iş de senin bir parçan.

Bu harika ekibe, girişimci ruhunu iliklerime kadar yaşatan sevgili koçlarıma teşekkür ediyorum. Burada olmanın nasıl bir şey olduğunun tam tarifi yok, diyeceğim tek şey;  Anlatılmaz, Yaşanır!