Semih Ateş - Girişim Savaşçısı

Semih Ateş

Bölgesi

İstanbul

Invictus Birliği

SEMİH ATEŞ

“Kesinlikle tadılması gereken mükemmel bir yemeğin tadı gibi sanki Girişim Savaşçısı deneyimi…"

Hani derler ya anlatılmaz yaşanır diye. İşte tam da öyle bir programın içinden çıktık. Daha ilk gün kendimi insanların kollarına bıraktım, hiç tanımadığım insanların…O tanımadığım insanlar şimdi benim ikinci ailem. Her bir arkadaşım benim için artık vazgeçilmez değer ve önem taşıyor. Bu programda öğrendiğimiz o kadar çok teorik bilgi var ki, kendinizi bir anda farklı bir boyuta geçmiş gibi hissediyorsunuz… Ama bence bu programda ki esas olan, ekibin önemi!

Bu programa gelmeden önce birçok şeyi araştırmaya çalıştım ama programa katılan insanlardan konuştuklarımın hepsi bana katılıp yaşaman lazım dedi. Kesinlikle doğru, katılıp yaşamak lazım ki, o son gün gelip çattığında ve dönüp şöyle bir baktığınızda, geçen sürede kurduğunuz o bağın ömrünüz boyunca devam etmesini isteyebilesiniz. Çünkü sizin gibi 20 tane daha deli adam bu işe gönül veriyor ve durmadan ekipçe başarmak için çaba sarfediyorsunuz. Kesinlikle tadılması gereken mükemmel bir yemeğin tadı gibi sanki Girişim Savaşçısı deneyimi…

Biz ekip olarak bu bağı kuran kişilerdik, ama asıl önemli kişi, bize bunları öğreten, tabiri caizse yemeği hazırlayan ve tadını güzelleştiren, bu bağın gerçek kurucusu, BERKE SARPAŞ’a teşekkür ederim. Eğer ki bu fırsatı vermeseydiniz asla böyle bir aileye sahip olamayabilirdim.

Bu program dahilinde unutulmaması gereken bir diğer önemli kişi ise Sayın Psikoloğumuz, BARIŞ GÜRKAŞ. Programın birikmiş bütün stresini bir anda üzerinizden alan adam. 🙂

INVICTUS, bu kadar kısa sürede sizinle nasıl böylesine bir bağ kurduk bilmiyorum. Ama dileğim herkes bir gün böyle bir bağa dahil olabilsin. Ben tek değilim. Ben artık ASLANLAR GİBİ 20 KİŞİYİM.

Şimdi hayat amacımızı gerçekleştirmek için ; HAZIR MIYIZ?