Şive Sepici Güleşgen - Girişim Savaşçısı

Şive Sepici Güleşgen

İletişim

Bölgesi

İzmir

Birliği

Mesleği

Avukat

ŞİVE SEPİCİ GÜLEŞGEN

İntibak Eğitimi’nin ardından katıldığım Acemi Birliği, akabinde de Usta Birliği ile süreci tamamladığım Girişim Savaşçısı Eğitimi en başından beri hayatımda köklü değişiklikler yarattı. Öncelikle yoğun ve dopdolu program içeriği sebebiyle haftalarımı, günlerimi, saatlerimi ve hatta dakikalarımı dahi planlamanın kritik önemini anladım. Hayatta plansızlığa olan tahammülsüzlüğüm sebebiyle “Belirsizlik ile mücadele” beni en çok zorlayan noktalardan biri olsa da bu konuda kendimi oldukça geliştirme fırsatı buldum.

Girişim Savaşçısı Programı, teorik eğitimlerde hiç bilmediğim konularda fikir sahibi olmamı ve “her şeyden bir şey” bilmemi sağladı. Fiziksel eğitimler ise benim için korkutucu gözüken ve fakat sonucunda kendimin bu alandaki potansiyelini fark etmemi sağlayan bir süreç oldu. Asla başarabileceğime inanmadığım şeyleri başardığımı ve kendi potansiyelimin sınırlarının ötesine geçtiğimi görmek beni oldukça motive etti. Ayrıca, çok kısa bir sürede hayat boyu kopmayacağımıza emin olduğum dostluklar geliştirdik.

Girişim Savaşçısı Programı’ndan sonra hayatta hiçbir işe asla “acaba yapabilir miyim” diye düşünerek başlamayacağıma eminim. Koçlara, mentorlara, tüm eğitmenlere ve birlik arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum.