BİOART - Girişim Savaşçısı

BİOART

BIOART

Biyolojik gölet ve havuz sistemlerinin yetkin ve deneyimli uzmanları tarafından kurulan BioArt, kısa sürede hayata geçirdiği dev projelerle sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımıyla yalnızca Türkiye’de değil uluslararası ölçekte hizmet vermekte, proje tesliminin ardından teknik destek faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Biyolojik gölet, biyolojik havuz ve peyzaj çalışmalarının tasarım ve uygulama süreçlerini deneyimli uzmanları ile hayata geçiren BioArt, aynı zamanda çözüm ortağı olduğu uluslararası firmaların Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirdikleri ürünlere de projelerinde yer vererek, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmektedir.

Kent yaşamının yoğun stresinden uzaklaşmak için ihtiyaç duyulan doğal alanlara ve rekreasyonel alanlara ekolojik çözümlerle değer katan BioArt, hayata geçirdiği projelerle insanlara, nefes alabilecekleri, günün yorgunluğunu atarak huzurlu zaman geçirebilecekleri doğal yaşam alanları sunmaktadır. Tüm faaliyetleri ile sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulmasını amaçlayan BioArt, gelecek kuşaklara doğal ve yaşanabilir alanlar oluşturma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Girişim Savaşçısı katılımcısı Erdal Yeşil ve ortağı Ekrem Bulut tarafından hayata geçirilen biyolojik gölet imarı projeleri doğal dengenin korunmasına katkıda bulunmaktadır. 

ERDAL YEŞİL
Girişim Savaşçısı Katılımcısı

Kurucu / GİS Mezunu

ERDAL YEŞİL