DİYETHANEM - Girişim Savaşçısı

DİYETHANEM

DİYETHANEM

Hepimiz yatırım yapmak için bir şeyler arıyorken kendi ruhumuza ve bedenimize yaptığımız yatırım en iyi yatırım değil midir? Bedenimizden başka yaşayacak bir yerimiz yok. Bedenimiz bizim evimiz, ruhumuz ise o evin çatısıdır. O halde neden evimize iyi bakmıyoruz? Neden sürekli sağlığımızı tehdit eden yiyecek ve içeceklere maruz kalıyoruz? Neden korkularımızla yüzleşip özgürleşemiyoruz?

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre obezite son 12 yılda Avrupa ve Asya’da %10-30 oranında arttı. Yanlış beslenme alışkanlıklarının sebep olduğu obezite kronik hastalıklar, kemik-eklem hastalıklarına ek olarak depresyon kaygı bozuklukları gibi psikolojik hastalıkları da beraberinde getiriyor. İnsanların beslenme hakkında hep bir fikirleri var ama ortada doğru bilgi yok! Bu bilgi kirlilikleri içerisinde kaybolan bireylerde beden algısı kavramı da bozuluyor. Obeziteyi çözmek için farklı diyet sistemleri olsa da hiçbirisi bu probleme çözüm olmuyor. Çünkü bu diyetler kişiye özel ve uygulanabilir değil. Bu sürdürülemeyen sistem içerisinde bocalayan insanlar daha kötü hissetmeye başlıyor ve bu durum bir kısır döngü halinde devam ediyor. 
Biz böyle bir düzen istemiyoruz! Bedenin iyi olduğu kadar ruhun da sağlıklı olduğu, psikolojik hastalıkların azaldığı bir dünya hedefliyoruz. Bu değişikliklerin kısa sürede olmamasını, bireylerin kalıcı olarak bilinçli ve sağlıklı olmasını istiyoruz.

Biz size geleceğinize yani kendinize en büyük yatırımı yapma imkanı veriyoruz.

Kişiye özel teşhis ve tedavilerle, multidisipliner yaklaşımımızla ömür boyu bu problemi hayatınızdan çıkarma imkanı sağlıyoruz. Kendini seven, kendini keşfeden, bedenine iyi bakanlar var bizim öykümüzde. Gelin sizin hikayenizi de baştan oluşturalım!

Girişim Savaşçısı Mezunu Zinnur Küçükköseleci tarafından hayata geçirilen girişim uzman diyetisyenler ve psikologlar eşliğinde oyunlaştırılmış bir süreç içerisinde diyet ve beslenme danışmanlığı hizmetleri vermektedir. 

ZİNNUR ELLİİKİ KÜÇÜKKÖSELECİ
Girişim Savaşçısı Mezunu