E-CEREZ - Girişim Savaşçısı

E-CEREZ

E-CEREZ

Tek katkı doğanın katkısı. 

Kuruyemişten doğal ürünlere, baharattan kuru meyvelere… Biz her pakete koyduklarımız kadar koymadıklarımızla da var olmak için yola çıktık. Mesela, bir paketin içinde yüksek dozda azottan kömür tozuna, insan sağlığını hiçe sayan kimyasal maddeler varsa “Biz yokuz.” dedik. Işıl ışıl, gösterişli paketlerin içinde raf ömrünü uzatan ama insan ömrünü kısaltan kimyasal maddeler varsa “Biz yokuz.” dedik. Hep daha sağlıklısına ulaşmak için çalıştık. Çiftçiden aldığımız doğal besinleri “güvenilir paketli gıda” üretimiyle topraktan çıktığı haliyle koruduk. İşte bu yüzden ürünlerimizi, gıda temasına uygun ambalajlar ile ek bir kimyasal madde ve katkı maddesi olmadan paketliyoruz.  Sizinle paylaştığımız her ürünü tek tek kontrol ediyoruz.  Atıştırmalık, geçiştirilecek bir konu değildir dedik, hep daha güvenilir ve daha sağlıklı ürünler sunmak için çalıştık. 7’den 70’e herkes daha sağlıklı beslenebilsin diye otellerden benzin istasyonlarına, marketlerden online satışa sizin olduğunuz her yerde olmayı hedefledik.

Hazır gıdalar yüzünden gelecek kuşaklar obezite tehlikesi altındayken, paketlerin içinde sağlıksız katkı maddeleri varsa “Biz yokuz.” dedik. Bunun yerine çocuklarımızın seveceği sağlıklı ve güvenilir paketli atıştırmalıklar hazırladık. Biz projelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz, çünkü e-çerez olarak sadece sağlıklı ürünler değil, sağlıklı beslenme alışkanlığı yaratmak için de çalışıyoruz.

Girişim Savaşçısı mezunu Emre Çaprak tarafından yürütülen girişim hem ürün gamını genişletmiş hem de Amerika, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarına ihracat yapan bir konuma yükselmiştir. 

EMRE ÇAPRAK
Girişim Savaşçısı Mezunu

Kurucu / GİS Mezunu