PURVI - Girişim Savaşçısı

PURVI

PURVI

PURVI’lerinizin formülasyonları az sayıda ama etkisi güçlü hammaddelerden oluşur. PURVI formülasyonu fazla çeşitteki hammaddeden oluşan ürünlerin cildi yorduğunu savunur. Ayrıca bir üründe ne kadar çok çeşitte hammadde kullanılırsa üretim süreci sırasında çevre de o kadar zarar görür. Bu sebeple PURVI fazlalıklarından arınmış ve etkili minimalist ürünler sunar. 

PURVI sürdürülebilirliği önemser. Sağlıklı bir hayatın dengeli bir ekosistemden geçtiğini savunur. Gelecek nesillere de temiz bir çevre bırakmak ister. Bu sebeple PURVI’lerinizin içeriği biyo-çözünür olup şişeleri ise geri dönüşümlüdür. 

PURVI sıradan bir cilt bakımı markası değildir. Cildinize sürdüğünüz ürünün kişide hiçbir şekilde sağlık problemi oluşturmaması gerektiğini savunur. Dünya çapında da bilinen birçok markanın içerisinde barındırdığı maddelerden dolayı kısa/uzun vadede insan sağlığına verdiği olası zararlar kanıtlanmıştır. Bu sebeple PURVI’leriniz insan sağlığına zarar vermeyen temiz içerikli oldukları için güvenle kullanabilirsiniz.

Girişim Savaşçısı katılımcısı Yağmur Şahin tarafından kurulan marka ECOCERT sertifikalı antialerjik ve tabi içerikleri özel geliştirilmiş ürünleri ile hem sitesi üzerinden hem de pazaryerinde satışlarını gerçekleştirmektedir. 

YAĞMUR ŞAHİN
Girişim Savaşçısı Katılımcısı

Kurucu / GİS Mezunu

YAĞMUR ŞAHİN