Sizi Bilgilendirecek ve İlham Verecek 7 Youtube Kanalı - Girişim Savaşçısı

Sizi Bilgilendirecek ve İlham Verecek 7 Youtube Kanalı

Sizi Bilgilendirecek ve İlham Verecek 7 Youtube Kanalı

Her şeyin hızlıca değiştiği bir dünyada yeni beceriler öğrenerek kendimizi yenilemek ve geliştirmek önemlidir. Video izlemek de bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Verimliliğinizi artırmaktan yaşam hedeflerinize ulaşmaya kadar size pek çok şey öğretecek 7 YouTube kanalının neler olduğunu inceleyelim;

  • Google Small Business

Şirketinizi internette büyütmek için yardım arıyorsanız, Google Small Business YouTube kanalına göz atmanızda fayda var. Bu kanalın amacı küçük işletme sahiplerine çevrimiçi işletmelerini büyütmek için ihtiyaç duydukları ipuçlarını, araçları ve kaynakları sağlamaktır. Web sitesi tasarımı, sosyal medya pazarlaması ve e-Ticaret dahil olmak üzere çeşitli konularda video eğitimleri içerir.

  • Thomas Frank

Thomas Frank, yaşamın her alanında üretkenliği artırmanıza yardımcı olmak isteyen bir YouTuber. Öncelikli odak noktası, insanların daha hızlı öğrenmelerine ve sınavlarında başarılı olmalarına yardımcı olmak olsa da aynı zamanda herhangi bir eğitim düzeyi için geçerli olan birçok genel çalışma ipucuna da kanalında değinmekte. Daha hızlı öğrenmenize ve hayattaki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bilgileri bu kanalda bulabilirsiniz.

Entrepreneur

Entrepreneur YouTube kanalı, bir startup işletmek hakkında bilgi edinmek için harika bir yerdir. Stratejiler, fikirler, haberlerle dolu olan bu kanal özellikle kendi işini kurmak ve büyütmek isteyenler için bir kaynak deposu diyebiliriz.

  • JulienHimself

Julien Blanc dünyaca ünlü bir konuşmacı, girişimci ve dönüşüm koçudur. Blanc, başarının her şeye sahip olmak ya da mükemmel olmakla ilgili olmadığına inanıyor; korkularınızı nasıl bırakabileceğiniz, zorlu adımları nasıl daha kolay ve kademe kademe atabileceğinizle ilgili yöntemler öğretiyor. Kanalı vasıtasıyla iş adamları, ünlüler, sporcular da dahil olmak üzere her kesimden insanın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan Blanc sayesinde siz de potansiyelinize ulaşmak için bir şeyler öğrenebilirsiniz.

  •   The School of Life

Hayat Okulu isimli kanal bir grup psikolog, filozof ve yazar tarafından yönetilmektedir. İnsanların daha rahat ve sağlam bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için içerik üretirler. Kişisel bakım, mutluluk, stres yönetimi, hedef belirleme ve daha pek çok konuda popüler videolar hazırlarlar.

  • Veritasium

Veritasium bilim, eğitim ve ilginç bulabileceğiniz diğer konularla dolu bir YouTube kanalıdır. Veritasium kanalındaki her video dikkatle araştırılır ve ilgi çekici bir şekilde sunulur, böylece izledikleriniz sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Yeni bir şeyler öğrenmekle ilgileniyorsanız veya uzun bir günün ardından dinlenmek istiyorsanız Veritasium kanalına göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • Practical Engineering

Grady Hillhouse’un Pratik Mühendislik kanalı en iyi köprüler, barajlar, yollar ve binalara odaklanan videolar aracılığıyla izleyicilere Hillhouse yapılarının mühendisliğini ve bunların günlük hayatımızda nasıl bir rol oynadıklarını net bir şekilde anlatır. Grady deneyimli bir inşaat mühendisidir. Videolarını takip etmesi kolay ve videoları herkesin bir altyapının nasıl çalıştığını ve neden gerekli olduğunu anlamasına yardımcı olabilecek bilgilerle doludur.

GİS İntibak Eğitimi: 

29 Nisan – 5 Mayıs 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)
3 Haziran – 9 Haziran 19.00-24.00 Arası / Kameralı Sanal Sınıfta Canlı, (Özel Networking Etkinliği İle Birlikte)