Doruk Yalçınsoy - Girişim Savaşçısı

Doruk Yalçınsoy

İletişim

Bölgesi

İzmir

Birliği

Mesleği

Account Executive

DORUK YALÇINSOY

Hayatta ne istediğini gerçekten biliyor musun?

Bu soruyu kendime sorduğumda işin içinden çıkamıyordum. Basit cevaplar beni tatmin etmiyordu, sadece para mı? bir aile kurmak mı?

Hayatta nasıl mutlu olunacağı kişiye göre değişebilen bir durum, onu keşfetmek için kendimizi profesyonel bir destekle tahlil etmemiz, hayattaki amacımızı bulmamız ve onun için harekete geçmemiz gerekiyor.

“Sevdiğin şeyi bul ve seni öldürmesine izin ver". – Bukowski

Girişim Savaşçısı ile yapmayı sevdiğim şeyi, hayat amacımı daha gözle görünür bir şekilde anlamaya başladım. Neden sorusunun cevabını düzgün verebilmek kendimize ve çevremizdekilere yapabileceğimiz en büyük iyiliktir, bu eğitimle birlikte sistematik bir şekilde iyilik yapabilmeyi öğrendik…

Uygulamalar ile kendimizi çok daha yakından tanıyıp, engellerin aslında çoğunlukla kafamızda olduğuna ve erteleyip durduğumuz işleri aslında yeri gelince nasıl da yapabildiğimize şahit olduk.

Örneğin ben iş fikrim ile ilgili ekip kurabilmenin zorlu ve inanılmaz yavaş olduğunu düşünürdüm, ama çok kısa bir sürede eğitim ile dünyanın farklı yerlerinden 4 kişi ekibe kattığımı görünce epey şaşırdım.

Sayısını bilemediğim kadar mentor ve danışmanla konuşup projelerimiz ile ilgili 360 derece perspektif yakalama şansımız oldu.

Girişim Savaşçı’sı bir girişimcinin gerçek hayatta karşılaşacağı zorlukların en gerçekçi simülasyonudur.

Bu zorluklarla mücadele etmek için gerekli altyapıyı bize enjekte eder.