Partnerler - Girişim Savaşçısı

Partnerler

girişim savaşçısı partnerler

GİS Partnerleri

Projenizi geliştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz
hemen her alandan destekçi kurum
eğitimden sonra da yanınızda.

GİS Partnerleri


Projenizi geliştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz
hemen her alandan destekçi kurum
eğitimden sonra da yanınızda.

Türkiye'nin en başarılı yatırımcı topluluklarından biri olan İstanbul Startup Angels, Girişim Savaşçısı Programı’nı akredite etmiştir. Bu bağlamda Usta Birliği mezunlarımız, yatırım aşamasında İstanbul Startup Angels'a yönlendirilirler ve burada ön eleme süreçlerini doğrudan atlayarak son görüşmeye geçme hakkını yakalarlar.
Fongogo, her türlü girişimcilik projesinin halk desteği ile fonlanarak hayata geçirildiği bir portaldır. GİS partneri olan Fongogo, mezunların projelerini öncelikli olarak listeler ve onlara projeleri için ihtiyacı olan sermayeyi toplamalarında destek olur.
Anitaş Lojistik; karayolu taşıma hizmetleri, depolama çözümleri, katma değerli projeler ve dedike araç park yönetimleri alanlarında Avrupa standartlarında butik lojistik hizmetler sunmaktadır. Başarılı mezunlarımızın taşıma ve depolama ihtiyaçlarında destek sağlar.
Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) başta üniversitelerde olmak üzere gençler arasında girişimcilik ruhunu yaygınlaştırmak üzere çalışmalar yürüten bir vakıftır. GİS, GİRVAK tarafından burs sağlanan gençlere (Fellow) sosyal sorumluluk kapsamında temel eğitim verir. Aynı zamanda tüm GİS sertifikaları, GİRVAK Kurucu Başkanı Sina Afra tarafından imzalanır.
Monogram, 2007 yılından bu yana her türlü fotoğraf ve baskı çalışmaları üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Mezunlarımızın fotoğraf çekimi ve baskı çalışmalarına destek verir ve özel avantajlar sağlar.
Ülkemizin en başarılı Google AdWords reklam ajanslarından birisi olan Aura Media, 2009 yılında kurulmuştur. GİS partneri olan ajans, başarılı mezunlarımıza Adwords yönetimi konusunda özel destek vermektedir.
2012 yılından bugüne kadar 1.000'den fazla müşteriyi portföyüne ekleyen ve toplamda 30 milyondan fazla sözcük çeviren RDS Tercüme, her dilde profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. GİS mezunlarının projelerinde çeviri ihtiyacını karşılayan RDS, bir GİS partneridir.
1983’de kurulan Cemil Baskı Çözümleri, 7 şubesi ve 165 kişilik ekibiyle her türlü malzeme veya materyal üzerine yenilikçi baskı çözümleri sunar. Mezunlarımızın baskı ihtiyaçları Cemil Baskı Çözümleri tarafından karşılanır ve özel avantajlar sunulur.
Tanıtım filmi ve özel prodüksiyonlarda 15 yıllık deneyime sahip kuruluş, başarılı mezunlarımızın tanıtım filmi ve medya satın alma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Webtures tarafından başlatılan Dijital Melek Yatırımcılık Programı kapsamında seçilen girişimciler 50.000 TL tutarında dijital pazarlama desteği almaktadır. Tüm GİS mezunları yılda 1.500 dolayında başvuru alan bu programın final jürisine doğrudan katılabilirler. Ayrıca program yılda en az 2 mezunumuza bu desteği sunmayı da garanti eder.
2011 yılında faaliyete geçen İstanbul merkezli yazılım ajansı Epigra, bir GİS partneridir. Başarılı mezunlarımızın mobil ve web tabanlı proje yazılımlarına destek verir.
Köse-Yılmaz Law Office, Alpay Köse tarafından kuruldu. Ticari hukuk alanındaki başarılı geçmişiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir.
Marmara Patent, 1997 yılında Emine Nazlı Olsun tarafından kuruldu. Marka, patent, tasarım, coğrafi işaret, kalite ve telif hakları alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. GİS mezunlarının projelerine danışmanlık hizmetiyle destek verir.
Sahiplen.com, TurkTrust'tan aldığı yetki ile her türlü yazılı ya da işitsel eseri 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre zaman damgası ile onaylayarak yasal olarak tescil eden bir kuruluştur. Sahiplen, GİS mezunlarının sözlü ya da sesli eserlerini ve web sitelerini zaman damgası ile koruma altına alır.
Uluslararası Aikido Platformu (UAAP), 5. Dan 4. Kademe Baş Antrenör Halis Duran tarafından kurulmuştur. Aikido sanatının dünyadaki en büyük üstadı 8. Dan Yoshimitsu Yamada Shihan tarafından da akredite edilmiş ülkemizdeki tek okuldur. GİS katılımcıları, uyum göstererek kazanma anlayışını burada öğrenirler.
Radore, sahip olduğu teknik altyapı ile bireysel ve kurumsal veri merkezi hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'nin önde gelen markaları ile çalışan ve ülkemizdeki en büyük veri barındırma merkezlerinden biri olan Radore, GİS mezunlarına özel avantajlı hosting ve barındırma hizmetleri sunar.
GİS tekstil grubu ürünleri MIXXIT Türkiye tarafından üretilmektedir. Buna ilaveten kurum moda alanında girişim gerçekleştirecek mezunlarımızı özel olarak desteklemektedir.
Koç Üniversitesi Girişimcilik ve Araştırma Merkezi KWORKS, Girişim Savaşçısı Programı’nı akredite etmiştir. Bu bağlamda tarafımızdan yönlendirilen Usta Birliği mezunlarımız, girişimlerin ön eleme aşamasını geçerek direk KWORKS Jürisine katılım hakkını elde ederler.