Partnerler - Girişim Savaşçısı

Partnerler

girişim savaşçısı partnerler

GİS Partnerleri

Projenizi geliştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz
hemen her alandan destekçi kurum
eğitimden sonra da yanınızda.

GİS Partnerleri


Projenizi geliştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz
hemen her alandan destekçi kurum
eğitimden sonra da yanınızda.

Türkiye'nin en başarılı yatırımcı topluluklarından biri olan İstanbul Startup Angels, Girişim Savaşçısı Programı’nı akredite etmiştir. Bu bağlamda Usta Birliği mezunlarımız, yatırım aşamasında İstanbul Startup Angels'a yönlendirilirler ve burada ön eleme süreçlerini doğrudan atlayarak son görüşmeye geçme hakkını yakalarlar.
Fongogo, her türlü girişimcilik projesinin halk desteği ile fonlanarak hayata geçirildiği bir portaldır. GİS partneri olan Fongogo, mezunların projelerini öncelikli olarak listeler ve onlara projeleri için ihtiyacı olan sermayeyi toplamalarında destek olur.
Anitaş Lojistik; karayolu taşıma hizmetleri, depolama çözümleri, katma değerli projeler ve dedike araç park yönetimleri alanlarında Avrupa standartlarında butik lojistik hizmetler sunmaktadır. Başarılı mezunlarımızın taşıma ve depolama ihtiyaçlarında destek sağlar.
GİS tekstil grubu ürünleri MIXXIT Türkiye tarafından üretilmektedir. Buna ilaveten kurum moda alanında girişim gerçekleştirecek mezunlarımızı özel olarak desteklemektedir.
Monogram, 2007 yılından bu yana her türlü fotoğraf ve baskı çalışmaları üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Mezunlarımızın fotoğraf çekimi ve baskı çalışmalarına destek verir ve özel avantajlar sağlar.
Koç Üniversitesi Girişimcilik ve Araştırma Merkezi KWORKS, Girişim Savaşçısı Programı’nı akredite etmiştir. Bu bağlamda tarafımızdan yönlendirilen Usta Birliği mezunlarımız, girişimlerin ön eleme aşamasını geçerek direk KWORKS Jürisine katılım hakkını elde ederler.
2012 yılından bugüne kadar 1.000'den fazla müşteriyi portföyüne ekleyen ve toplamda 30 milyondan fazla sözcük çeviren RDS Tercüme, her dilde profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. GİS mezunlarının projelerinde çeviri ihtiyacını karşılayan RDS, bir GİS partneridir.
1983’de kurulan Cemil Baskı Çözümleri, 7 şubesi ve 165 kişilik ekibiyle her türlü malzeme veya materyal üzerine yenilikçi baskı çözümleri sunar. Mezunlarımızın baskı ihtiyaçları Cemil Baskı Çözümleri tarafından karşılanır ve özel avantajlar sunulur.
Tanıtım filmi ve özel prodüksiyonlarda 15 yıllık deneyime sahip kuruluş, başarılı mezunlarımızın tanıtım filmi ve medya satın alma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Kurulduğu 2013 yılından bu yana editörlük ve çeviride çeyrek milyon sayfaya ulaşan kitapeditoru.com.tr, Türkiye'nin ilk bağımsız editörlük kuruluşudur. GİS Usta Birliği sürecinde tüm katılımcılarımız KitapEditoru.com desteği ile kendi kitaplarını yazmaktadırlar.
Köse-Yılmaz Law Office, Alpay Köse tarafından kuruldu. Ticari hukuk alanındaki başarılı geçmişiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir.
Sahiplen.com, TurkTrust'tan aldığı yetki ile her türlü yazılı ya da işitsel eseri 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre zaman damgası ile onaylayarak yasal olarak tescil eden bir kuruluştur. Sahiplen, GİS mezunlarının sözlü ya da sesli eserlerini ve web sitelerini zaman damgası ile koruma altına alır.